• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВИНИ
  • В рамках підтримки всеукраїнського проекту Міністерства юстиції «Я маю право!» студенти Економічного коледжу систематично проводяться зустрічі з учнями шкіл, спрямовані на профорієнтацію та правову освіченість школярів.

В рамках підтримки всеукраїнського проекту Міністерства юстиції «Я маю право!» студенти Економічного коледжу систематично проводяться зустрічі з учнями шкіл, спрямовані на профорієнтацію та правову освіченість школярів.

2017-04-10

22 березня 2017 року в середній загальноосвітній школі № 69 Києва, для учнів 9-х класів, студентами Економічного коледжу Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» була проведена інформаційна хвилинка на тему «Права і відповідальність неповнолітніх. Праця молоді». Олійник Катерина, Нерощина Христина та Чорноокий Денис дали загальне уявлення школярам про права, обов’язки і заборони; право і дієздатність та умови працевлаштування неповнолітніх.

В рамках підтримки всеукраїнського проекту Міністерства юстиції «Я маю право!» В рамках підтримки всеукраїнського проекту Міністерства юстиції «Я маю право!»
07 квітня 2017 року в Яготинському НВК №3 учні 11-х класів мали змогу поповнити свої знання про власні права, дізнатися про правову і кримінальну відповідальність у підлітковому віці. Наша студентка Комаренко Ярослава Богданівна познайомила старшокласників з особливостями вступу і навчання в нашому навчальному закладі. Також прочитала цікаву та змістовну лекцію про норми права, якими учні зможуть досконало оволодіти у разі вступу до коледжу на факультет права.
Чудова презентація, відмінне володіння інформацією і доступне її викладення створили теплу атмосферу у класі. Сподіваємося, що ця зустріч допоможе випускникам шкіл визначитися у виборі своєї майбутньої професії.

07 квітня 2017 року в Яготинському НВК №3 учні 11-х класів мали змогу поповнити свої знання про власні права, дізнатися про правову і кримінальну відповідальність у підлітковому віці. Наша студентка Комаренко Ярослава Богданівна познайомила старшокласників з особливостями вступу і навчання в нашому навчальному закладі. Також прочитала цікаву та змістовну лекцію про норми права, якими учні зможуть досконало оволодіти у разі вступу до коледжу на факультет права. Чудова презентація, відмінне володіння інформац

Кiлькiсть переглядiв: 234

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031